Oferta

Mediacje

Mediacje

Mediacje od kilku lat na dobre zagościły w polskim kanonie metod rozwiązywania sporów i wciąż cieszą się rosnącą popularnością.
Windykacja

Windykacja

  WINDYKACJA – ODZYSKAJ TO CO TOBIE NALEŻNE Windykacja prowadzona jest na trzech etapach. Windykacja polubowna obejmuje następujące działania: Analizę przekazanych wierzytelności Wyznaczenie strategii windykacyjnej w stosunku do dłużnika Ustaleniu i weryfikacji danych adresowych dłużnika Wysłanie korespondencji windykacyjnej Prowadzenie negocjacji z dłużnikiem Prowadzenie windykacji terenowej Zbadaniu kondycji finansowej dłużnika Próby uzyskania pisemnego uznania długu Uzgodnieniu [...]
Windykacja Terenowa

Windykacja Terenowa

Atutem naszej kancelarii jest prowadzenie działań z zakresu windykacji terenowej. Jest to nieodłączny element przeprowadzenia skutecznej windykacji, a także wspierający czasami długotrwały proces negocjacji z dłużnikami.
Wsparcie Egzekucji

Wsparcie Egzekucji

Zajmujemy się również działalnością z zakresu wsparcia egzekucji komorniczej.
Doradztwo prawne

Doradztwo prawne

Przedsiębiorca funkcjonujący w polskiej rzeczywistości prawnej zmuszony jest lawirować pomiędzy gąszczem wciąż zmieniających się regulacji prawnych.
Zlecenia Express

Zlecenia Express

Dla naszych Klientów świadczymy usługi doradztwa prawnego w przyspieszonym tempie, jako usługi priorytetowe. Klient może zlecić każdą sprawę w takim właśnie trybie, dzięki czemu niezwłocznie przystępujemy do jej realizacji.
Zlecenia zagraniczne

Zlecenia zagraniczne

Szukasz wsparcia w odzyskaniu długu zagranicą?? Oferta Kancelarii w pełnym zakresie skierowana jest do polskich przedsiębiorców prowadzących interesy z klientami mającymi miejsce zamieszkania lub siedzibę poza terytorium RP.
Zamówienia publiczne w Niemczech

Zamówienia publiczne w Niemczech

Kierujemy ofertę do polskich wykonawców lub producentów, do podmiotów świadczących usługi lub sprzedających towary, którzy są przekonani, że jakość sprzedawanych przez nich usług lub towarów jest konkurencyjna i spełnia standardy rynków zachodnich, a zwłaszcza rynku niemieckiego. W szczególności oferta jest dedykowania przedsiębiorcom, którzy chcą działać na rynku niemieckim natomiast z różnych względów tego do tej [...]
Weryfikacja kontrahenta

Weryfikacja kontrahenta

Zgodnie ze starą maksymą „lepiej zapobiegać niż leczyć” zachęcamy do weryfikacji wszystkich znaczących kontrahentów.
Zarządzanie wierzytelnościami

Zarządzanie wierzytelnościami

Jednym z ważniejszych elementów utrzymania płynności finansowej jest efektywne zarządzanie wierzytelnościami w przedsiębiorstwie, rozumiane jednak nie tylko jako windykacja zaległych płatności czy ich dochodzenie na drodze sądowej.
EGW

EGW

Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania wierzytelnościami przedsiębiorców.
Facebook