• Windykacja i mediacje

  Windykacja i mediacje

  Prior tempore, potior iure (C. 8.17.3) - Pierwszy w czasie, lepszy w prawie.
 • Zarządzanie wierzytelnościami

  Zarządzanie wierzytelnościami

  Volenti non fit iniuria (ad D. 47.10.1.5) - Chcącemu nie dzieje się krzywda.
 • Doradztwo prawne

  Doradztwo prawne

  Ignorantia iuris nocet, ignorantia facti non nocet (ad D. 22.6.9 pr.) – Nieznajomość prawa szkodzi, nieznajomość faktu nie szkodzi.

Klienci o nas: Matex Rogozinscy Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

„Pragniemy udzielić referencji Kancelarii Doradztwa Prawnego Lex Capitalis Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Tarnogajskiej 11-13, jako solidnej firmie świadczącej kompleksową obsługę prawną, która obejmuje przede wszystkim usługi windykacyjne, sądowe i egzekucyjne oraz doradztwo prawne w bieżących kwestiach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Współpraca z Lex Capitalis Sp. z o.o. daje poczucie [...]

O nas

Kancelaria Doradztwa Prawnego Lex Capitalis, specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń finansowych przedsiębiorców.

Współpracujemy z partnerskimi kancelariami prawnymi w Warszawie i Wrocławiu a także z pełnomocnikami kancelarii zagranicznych.

Gwarantujemy naszym Klientom profesjonalne usługi z zakresu doradztwa prawnego, zapewniając przy tym ochronę prawną na każdym etapie prowadzonej działalności gospodarczej, głównie w zakresie prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, a także prawa kontraktów gospodarczych i prawa pracy.

Nasi prawnicy, dzięki bogatej wiedzy, udzielają pomocy Klientom między innymi poprzez porady i konsultacje prawne.

Podsiadamy duże doświadczenie w sprawach z zakresu postępowania upadłościowego i układowego.

We wszystkich prowadzonych sprawach, kierujemy się rzetelnością i lojalnością. Nasz potencjał opiera się na zespole młodych ludzi, specjalistów z różnych dziedzin prawa, legitymujących się dużą wiedzą i doświadczeniem przy realizacji nawet trudnych i skomplikowanych projektów.

Podjęcie z nami współpracy gwarantuje szybką pomoc we wszystkich aspektach, dotyczących prowadzonej działalności gospodarczej.

Więcej…
Facebook