• Windykacja i mediacje

  Windykacja i mediacje

  Prior tempore, potior iure (C. 8.17.3) - Pierwszy w czasie, lepszy w prawie.
 • Zarządzanie wierzytelnościami

  Zarządzanie wierzytelnościami

  Volenti non fit iniuria (ad D. 47.10.1.5) - Chcącemu nie dzieje się krzywda.
 • Doradztwo prawne

  Doradztwo prawne

  Ignorantia iuris nocet, ignorantia facti non nocet (ad D. 22.6.9 pr.) – Nieznajomość prawa szkodzi, nieznajomość faktu nie szkodzi.

Klienci o nas: Dentsply – Sirona Poland Sp. z o.o.

Współpraca z Lex Capitalis daje nam poczucie bezpieczeństwa, poprzez udzielanie fachowej pomocy w każdej sytuacji. Pomoc ta jest ukierunkowana nie tylko na rozwiązanie bieżącego problemu, ale również na wyciągnięcie z niego wniosków. Kroki podejmowane przez Kancelarię są trafne i niezwykle pomocne w dalszej działalności naszej Firmy.

O nas

Kancelaria Doradztwa Prawnego Lex Capitalis, specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń finansowych przedsiębiorców.

Współpracujemy z partnerskimi kancelariami prawnymi w Warszawie i Wrocławiu a także z pełnomocnikami kancelarii zagranicznych.

Gwarantujemy naszym Klientom profesjonalne usługi z zakresu doradztwa prawnego, zapewniając przy tym ochronę prawną na każdym etapie prowadzonej działalności gospodarczej, głównie w zakresie prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, a także prawa kontraktów gospodarczych i prawa pracy.

Nasi prawnicy, dzięki bogatej wiedzy, udzielają pomocy Klientom między innymi poprzez porady i konsultacje prawne.

Podsiadamy duże doświadczenie w sprawach z zakresu postępowania upadłościowego i układowego.

We wszystkich prowadzonych sprawach, kierujemy się rzetelnością i lojalnością. Nasz potencjał opiera się na zespole młodych ludzi, specjalistów z różnych dziedzin prawa, legitymujących się dużą wiedzą i doświadczeniem przy realizacji nawet trudnych i skomplikowanych projektów.

Podjęcie z nami współpracy gwarantuje szybką pomoc we wszystkich aspektach, dotyczących prowadzonej działalności gospodarczej.

Więcej…
Facebook