O NAS

Kancelaria Doradztwa Prawnego Lex Capitalis

O nas

Kancelaria Doradztwa Prawnego Lex Capitalis, specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców prowadzących działalność w formie spółek kapitałowych.

Działamy na terenie całej Polski, a także Unii Europejskiej. Współpracujemy z partnerskimi kancelariami prawnymi w Warszawie i Wrocławiu a także z pełnomocnikami kancelarii zagranicznych.

Gwarantujemy naszym Klientom profesjonalne usługi z zakresu doradztwa prawnego, zapewniając przy tym ochronę prawną na każdym etapie prowadzonej działalności gospodarczej, głównie w zakresie prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa cywilnego i handlowego.

Nasi prawnicy, dzięki bogatej wiedzy, udzielają pomocy Klientom między innymi poprzez porady i konsultacje prawne.

Podsiadamy duże doświadczenie w sprawach z zakresu postępowania upadłościowego i układowego. Mamy specjalistów w zakresie mediacji i negocjacji dzięki czemu wiele spraw udaje się zakończyć szybko i z korzyścią dla obu stron unikając wieloletnich procesów sądowych.

We wszystkich prowadzonych sprawach, kierujemy się rzetelnością i lojalnością. Nasz potencjał opiera się na zespole młodych ludzi, specjalistów z różnych dziedzin prawa, legitymujących się dużą wiedzą i doświadczeniem przy realizacji nawet trudnych i skomplikowanych projektów.

Podjęcie z nami współpracy gwarantuje, że Ty zajmujesz się prowadzeniem biznesu, a my zadbamy o to aby był on bezpieczny.

Dane rejestrowe

Lex Capitalis Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy
nr KRS: 0000285720
NIP: 8992615972
REGON: 020570443
kapitał zakładowy: 80.000 zł, w całości wpłacony