Matex Rogozinscy Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

“Pragniemy udzielić referencji Kancelarii Doradztwa Prawnego Lex Capitalis Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Tarnogajskiej 11-13, jako solidnej firmie świadczącej kompleksową obsługę prawną, która obejmuje przede wszystkim usługi windykacyjne, sądowe i egzekucyjne oraz doradztwo prawne w bieżących kwestiach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Współpraca z Lex Capitalis Sp. z o.o. daje poczucie bezpieczeństwa poprzez możliwość uzyskania fachowej pomocy w każdej sytuacji. Wykwalifikowani pracownicy Kancelarii z powodzeniem radzą sobie z załatwieniem zlecanych przez nas spraw. Ponadto, poprzez skuteczną windykację, w tym windykację terenową, Lex Capitalis Sp. z o.o. odnosi sukcesy w odzyskiwaniu należnych oraz ważnych dla nas wierzytelności. Usługi te wyróżniają te Kancelarię na tle konkurencji.

Dla naszej firmy istotne są również relacje panujące we wzajemnych stosunkach. Kontakt z pracownikami Lex Capitalis jest łatwy, a uzyskane informacje są zawsze rzeczowe i satysfakcjonujące.

Polecamy Kancelarię Lex Capitalis Sp. z o.o. innym przedsiębiorcom jako wiarygodnego i godnego zaufania partnera w zakresie kompleksowej obsługi prawnej oraz windykacyjnej.”

Z poważaniem
Zbigniew Rogoziński

Zobacz: Matex Z.M.P. Rogoziński Sp.j.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *