Matex Rogozinscy Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

“Pragniemy udzielić referencji Kancelarii Doradztwa Prawnego Lex Capitalis Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Tarnogajskiej 11-13, jako solidnej firmie świadczącej kompleksową obsługę prawną, która obejmuje przede wszystkim usługi windykacyjne, sądowe i egzekucyjne oraz doradztwo prawne w bieżących kwestiach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Współpraca z Lex Capitalis Sp. z o.o. daje poczucie bezpieczeństwa poprzez możliwość uzyskania fachowej pomocy w każdej sytuacji. Wykwalifikowani pracownicy Kancelarii z powodzeniem radzą sobie z załatwieniem zlecanych przez nas spraw. Ponadto, poprzez skuteczną windykację, w tym windykację terenową, Lex Capitalis Sp. z o.o. odnosi sukcesy w odzyskiwaniu należnych oraz ważnych dla nas wierzytelności. Usługi te wyróżniają te Kancelarię na tle konkurencji.

Dla naszej firmy istotne są również relacje panujące we wzajemnych stosunkach. Kontakt z pracownikami Lex Capitalis jest łatwy, a uzyskane informacje są zawsze rzeczowe i satysfakcjonujące.

Polecamy Kancelarię Lex Capitalis Sp. z o.o. innym przedsiębiorcom jako wiarygodnego i godnego zaufania partnera w zakresie kompleksowej obsługi prawnej oraz windykacyjnej.”

Z poważaniem
Zbigniew Rogoziński

Zobacz: Matex Z.M.P. Rogoziński Sp.j.

WIPP Sp. z o.o.

“WIPP Sp. z o.o. w Strzyżowicach od ponad roku korzysta z kompleksowej obsługi prawnej zapewnionej przez Kancelarię Lex Capitalis Sp. z o.o., w tym przede wszystkim z usług windykacyjnych oraz doradztwa prawnego.

Współpraca z Lex Capitalis daje poczucie bezpieczeństwa, umożliwiając uzyskanie fachowej pomocy w każdej sytuacji. Powiernicy Kancelarii z powodzeniem radzą sobie z załatwianiem naszych problemów prawnych. Ponadto, poprzez windykację terenową, Lex Capitalis Sp. z o.o. odnosi sukcesy w trudnych sprawach. Usługi te wyróżniają tę kancelarię na tle konkurencji.

Dla naszej firmy istotne są również relacje panujące we wzajemnych stosunkach. Kontakt z pracownikami Lex Capitalis jest łatwy, prosty i przejrzysty, a chemia biznesowa pozytywna.

Z uwagi na powyższe możemy bez wahania polecić usługi Kancelarii Lex Capitalis jako w pełni profesjonalnego, rzetelnego i godnego zaufania partnera w zakresie kompleksowej obsługi prawnej i windykacyjnej.”

Z poważaniem
Mariusz Poźniak

Zobacz: WIPP Sp. z o.o.

Dentsply – Sirona Poland Sp. z o.o.

Współpraca z Lex Capitalis daje nam poczucie bezpieczeństwa, poprzez udzielanie fachowej pomocy w każdej sytuacji. Pomoc ta jest ukierunkowana nie tylko na rozwiązanie bieżącego problemu, ale również na wyciągnięcie z niego wniosków. Kroki podejmowane przez Kancelarię są trafne i niezwykle pomocne w dalszej działalności naszej Firmy.